Glazgo teatro scena turėjo atgimimą pastaraisiais metais

parašė , 2011-11-24 07:06

Glazgo teatro scena turėjo kažką atgimimo pastaraisiais metais. Iš tikrųjų, ne tiktai teatro scena bet taip pat ir visi menai ir kultūros scena mieste, kuris turėjo kultūrinį Renesansą.

Glazgas, vieną kartą apžiūrėtas daugelio kaip spauda nusiminimas ir industrializuota miesto sostinė su reputacija dėl smurto, vaistų ir skurdo sėkmingai iš naujo išrado save į ryškų ir šiuolaikinį miestą su žydinčia kultūrine scena. Tai nėra joks šykštus žygdarbis šiam didžiuliam miestui, kuris yra didžiausias miestas Škotijoje, ir ketvirtas didžiausias Jungtinėje Karalystėje.
Nuostabi transformacija pasiekė kulminacinį tašką mieste, apdovanotame tarptautiniu pripažinimu pradžioje 1990-ųjų, kai tai buvo pažymėta Europos Miestas Kultūros ir paskui, tik po kelių metų esant apdovanojama lygiai prestižiniu Architektūros Miestu. Teatro scena patyrė transformaciją panašaus dydžio ir būtų auto dalys internetu beveik neatpažįstama menų įsimylėjėliams prieš tik 10 metų.

Vienas iš miesto garbiausių teatrų, Karalių Teatro, neseniai turėjo pagrindinį multimilijono svarų remontą, kuris nustatė jį, dar kartą, kaip viena iš įspūdingiausios susitikimo vietos kur nors Škotijoje, ir pritaikymo namo pasaulinei garsiai metinei Pantomimai, kuri yra laikyta ten. Labiau šiuolaikinio stiliaus, Clyde pusės perstatymo ir statybos savito Šarvuočio centro, kuris guli šalia urvuoto Škotijos Parodos Ir Konferencijos Centro reiškia, kad miestas dabar giria diapazoną dedikuoti serveriai pasaulinės klasės susitikimo vietos, kuri gali pateikti visoms rūšims įvykių nuo mažų menų gamybų iki tarptautinių konferencijų ir seminarų.

Su daugeliu jaudinančių įvykių vamzdyne ir pardavimų teatro bilietų, kylančių kas mėnesį, atrodo, tarytum šis puikus miestas galėtų pagaliau mesti kai kuriuos iš savo neigiamų praeities atvaizdų.

Rašyti komentarą