Įžvalgumas Londono teatrui

parašė , 2011-12-09 20:10

Geriausias daiktas apie gyvą teatrą yra, kad tai gali paimti jus į daug nuostabių vietų. Kartais, jūs galėtumėte net užmiršti, kad jūs sėdite teatre ir stebite žaidimą. Jei jūs norite pamatyti kažkokį didelį atlikimą, tai niekas negali būti geriau negu Londono teatras.

Šitie Londono teatrai tik nepristato geriausių žaidimų greitas kreditas ir musicals, bet jie taip pat turi didžiulį buvimą ir istoriją apie juos., Pavyzdžiui, Karališkasis Drury Keliuko Teatras buvo ten beveik du šimtus metų.

Naujokams, tai duoda jums lūžį nuo jūsų kasdienio gyvenimo ir duoda jums galimybę turėti apskritai skirtingą patirtį. Kai kurie iš geriausių Londono teatrų apima sekantį:
Savojos Teatras

Nustatytas 1881, Savojos Teatras žavėjo auditoriją nuo tada. Vienas iš populiariausio atlikimo yra muzikinė "Karuselė", kuris pavaizduoja žavią istoriją apie santykius.

Nacionalinis Teatras

Esantis ant Pietų Banko, Nacionalinis Teatras yra vienas iš labiausiai įžymių Londono teatrų. Tai pristato labiausiai privacios paskolos jaudinančius ir didžiuosius renginius. Nacionalinė Teatro arena susideda iš trijų teatrų, pavadintų: Lyttelton, Olivier ir Cottesloe.

Victoria Palace Teatras

Esantis Victoria Street, Victoria Palace Teatras yra šalia Vestminsterio ir Šv. James Park. Teatras sukelia geriausią musicals atlikimą pasaulyje.

Sadler Šulinys

Populiarus kaip "Šokio Namas", teatras atneša geriausią tarptautinį ir Jungtinės Karalystės atlikimą meniniams įsimylėjėliams. Esantis Islington, teatras turi dvi arenas, žinomas kaip Lillian Baylis ir Sadler Šulinys.

Triračio Teatras

Nustatytas 1980, Triračio Teatras yra vienas iš geriausių teatrų Londone. domenai Žinomos gamybos, laikytos teatre, susideda iš Aint Blogo elgimosi,"" Damasko "ir" Didelės Baltos Vilties".

Depo Teatras

Depo Teatras yra įžymi kultūrinė susitikimo vieta su nepaprastu paveldu. Teatras priėmė kelis gyvus atlikėjus daugiau kaip praėjusius 50 metų.

Esantis Kreidos Ūkio Kelyje, įsimintiniausios vietos susideda iš Karališkosios Šekspyro Kompanijos, metinės BBC Elektrinės Pasivaikščiojimo vietos ir Lucha Libre London.

Šv. John Smith Kvadratas

Išdėstytas Vestminsterio širdyje, Šv. John Smith Kvadratas yra žinomas dėl jo fantastiškos Įmantrios architektūros ir geriausio klasikinio muzikinio atlikimo.

Ričmondo Teatras

Ričmondo Teatras yra garsus tuo, kad buvo viena iš aukščiausios gyvos susitikimo vietos Londone.

Dauguma teatrų Londone yra išdėstyti Vest Ende, tokiu būdu jūs galite nuspręsti pasilikti kažkur kaimyninis dedikuoti serveriai mieste ir nupirkti bilietus renginiui, kurį jūs norite pamatyti. Jūs galite nupirkti teatro bilietus nuo skirtingų vietų Londone. Kiekvienas gali taip pat gauti internetinius teatro bilietus pagal pigesnes normas.

Rašyti komentarą