Naminė teatro sistema – mūsų auksinis veršiukas

parašė , 2011-11-27 11:23

Naminis teatras. Šiuolaikinio vidaus pasiekimo bokštelis. Kai mūsų protėviai plūdo į pradinius kinus, kad įdėmiai žiūrėtų viršuje baimėje "paveikslo renginiuose," mažai padarė jie mano, kad jų descendents vieną dieną ignoruotų tokias vietas už mamuto buto ekrano televizorius ir paskutinis naminėje teatro garso įrangoje. Kadangi galų gale, kodėl konfiskuotu automobiliu aukcionai išeina pietums ir kino filmui, kai jūs galite pasilikti namie?

Naminė teatro sistema yra paskutinė stadija Amerikos tebevykstančiame romane su televizija. Kas prasidėjo, kadangi paprasta nespalvota dėžė plėtojosi į pilną mastą, "joks nesilaiko uždraustas", virtualus kino filmo teatras, kuris valdo bent jau vieną kambarį vidutiniuose Amerikos namuose. Ir kas yra kino filmo teatras be garso? Ir ne tik bet koks garsas, bet garsas "jūsų veide", kuris nugriauna jus iš jūsų kėdės ir priverčia jus jausti, kad jūs esate iš tikrųjų pastate, kuris tik sugriūdavo (ar kosminis laivas, kuris tik pakilo, ar pusiau, kuris tik susilenkdavo
.), . Taip, garsas yra raktas naminės teatro patirties, apranga ir kai prieita prie girdimosios sistemos pasirinkimo, kad puoštų jūsų guolį ar šeimos kambarį, nėra jokio pasirinkimo stygiaus.

Integruota naminė teatro audio sistema dažnai vadina "naminiu teatru dėžėje," ar HTiB. Pagrindinė sistema galėtų apimti 2.1 kalbėtojo sistemą su paliktais ir teisiais kalbėtojais ir maža, 8 colių subžemų dažnių garsiakalbiu. Nebrangiausias tokia sistema bus mažiau kaip keli šimtai dolerių. Žingsnis viršuje nuo pagrindinių, vertingų kelių tūkstančių dolerių, galėtų apimti kelių tūkstančių vatų naminį teatro telefono ragelį su penkiais iki septyniais apylinkių garsu kalbėtojai ir varyta, dvylikos colių subžemų dažnių garsiakalbis. Pagaliau, iš tikrųjų paskirtiems jų DVD kolekcijoms, galima pastatyti visą kambarį, specialiai suprojektuotą tam, kad žiūrėtų filmus. Tokie kambariai, kurie gali kainuoti daugiau kaip 100.000$, serveriai hostingas dažnai girs pažengusius akustinius projekto elementus ir neabejotinai apims melomano rūšies garso įrangą. Melomanas, nepažįstamiems su trukme, yra asmuo, kuris yra entuziastingas apie ir panaudoja aukštos ištikimybės garso atgaminimo įrangą.

Ne stebėtinai, neįmanoma atskirti regimąjį nuo girdimo kai prieita prie naminio teatro. Skirtingi ankščiau paminėto HTiB lygmenys yra visi jungti su kokybės skirtingų laipsnių televizijomis. Atsižvelgiant į tai, kad labiausiai pagrindinė sistema turbūt panaudos standartinę CRT televiziją, vidutinė sąranka galėtų panaudoti aukšto apibrėžimo televiziją ir derintį video formatą. O dėl specializuotų teatro kambarių, gerai, jie dažnai apima tikrus kino miniekranus, užbaigtus projektavimo kabinomis.

Pasakyti, kad yra daug skirtingos HTiB gamybos ten yra neabejotinai sumažinimas. Samsung, Panasonic, Philips, autoratlankiai Sony, Bose… visas pasiūlymas įvairovė pasirinkimo kai prieita prie naminio teatro audio. Ne visi prekės ženklai yra sukurti lygūs, žinoma, ir tam tikros etiketės turi geresnę reputaciją negu kiti. Todėl patartina padaryti protingą kiekį tyrinėjimo prieš naminės teatro sistemos pirkimą. Faktoriai, į kuriuos turi atsižvelgti apima ne tiktai pageidaujamą kokybę ir biudžetą, bet erdvę, viduje kurios turi dirbti. Būtų nelaiminga, pavyzdžiui, išleisti 5.000$ sistemai "viršūnė linijos" tiktai, kad atrastų, kad nėra jokios vietos jūsų guolyje dvylikos colių subžemų dažnių garsiakalbiui.

Rašyti komentarą