Namų teatro projektoriaus ekranas

parašė , 2011-10-18 16:15

Priemonė žmogaus sėkmės priklauso nuo ko jis turi vertę. Dažniausiai tai reiškia, jis myli labiausiai dalykų. Sukaupto rubai internetu turto visada nustatė žmogus. Šiandien, priklauso ko nereikia naudojimo būtų laikomas vertinga. Iš namų prietaisų namų teatro; paklausa yra visada didesnis nei tiekimo, siekiant saugoti žmonių pirkti. Tačiau padėtis nėra visų Moaning. Niekada žmonijos istorijoje buvo tiek daug produktų užtvindytas vartotojų rinkoje su vieninteliu ketinimus padaryti gyvenimą kaip patogu. Bet žmogus su didelis ego, jo ekrane, kai žiūri kad čempionų lygos rungtynės dydis yra gyvybiškai svarbus. Vyrų naudojasi rodyti išjungti savo elektroninių prietaisų ir kas geresnis būdas padaryti, kad investicinį portfelį, įsigyjant šį namų teatro projektoriaus ekranas su 92 colių išgriauti pajėgumų

Įsivaizduokite ekrano pakankamai didelis, kad potvynių savo kambarį su tiek daug šviesos, kai įjungta, kad jums nereikia daro naudoti elektros lemputės. Ekrane galite pastangų perkelti iš vieno punkto į savo kambarį į kitą nes tai šviesos svorio. Jūs neturite įsivaizduoti, namų teatro projektoriaus ekranas yra visa tai ir dar daugiau.

Namų teatro projektoriaus ekranas suteikia aiškiau vaizdus iš jūsų projektoriaus kaip niekada autoratlankiai anksčiau. Tai ne vėliau kaip aukštos kokybės Kinijos technologijos su aukščiausios kokybės matinis baltojo paviršiaus pramonėje. Jis palaiko vaizdo dydis yra neįtikėtinai: 1.140 m pločio 2.03 m aukščio! Tai būtų labai įvedantį bet kambaryje. Šis prietaisas ateina į kokybės korpuso su lengvai įdiegti ritinio mechanizmas ir blokavimo mechanizmas, taip pat dėl vartotojo patogumo įmonė. Šio ekrano gali būti lengvai naudojama Bendrijos įvykius arba kaip kino projektoriaus tuos su verslo mintis.

Namų teatro projektoriaus ekranas yra palyginti lengvas – ne apie 15 kg, todėl vienas iš didžiausių semi-mobile ekranai pasaulyje. Šis prietaisas galima organizacijų ir namų ūkių, tiek vitrina nepriklausomai nuo medžiagos, spauda jie turi. Tais atvejais, kaip kai humanitarinės grupė nori šviesti didelių rinkimas, žmonės greitai arba net ne vieną kartą, šis prietaisas gali įrodyti, Gelbėtojas galimybę peržiūrėti 1999–2000 rinkti, patalpoje ar lauke. Įtaisas, palyginti su kitais panašių, kad kokybė yra neprilygstamą su šiuo įtaisu, geriau pikselių kokybės nei net Samsung projektorius.

Namų teatro projektoriaus ekranas yra parduodamos internete elektronikos parduotuvę, electroniconnection.com ne prašoma kaina $ 279. Ši kaina yra santykinai mažesnis nei dauguma kitų įmonių, atsižvelgiant į jos svyruoja apie $ 300. Iš tiesų, iki 11 liepos, parduotuvės jau buvo beveik atsargoje su naujų užsakymų, gaunama iš aplink šalyje ir užsienyje. Iki šiol, Atsiliepimai, serveriai.lt įmonė iš visų vartotojų gauna buvo neįtikėtinai skatinant su naujų tiekimo, ateina su daugiau ekrano dydžio pasirinktys iš 82 120 cm.

Rašyti komentarą