Pitlochry festivalio teatras.

parašė , 2012-05-19 23:32

ikas. Nustatytas 1951 John Stewart; dalys internetu Pitlochry Festivalio Teatras buvo atidarytas rudenį 1951.

Originalus teatras "pastatas" buvo panaši į palapinę statyba, ir buvo tiktai reikštas, kad būtų panaudotas per trumpą periodą; tačiau tai pasiliko naudojime apytiksliai 30 metų, kol tai nebuvo pakeista einamojo teatro pastato, suprojektuoto James Danbaro-Naismith 1981.

Pitlochry Festivalio Teatras siūlo fantastišką kultūrinę patirtį gražiame Pitlochry užmiestyje, pražiūrinčiame Upę Tummel. Tai yra nustatytas ilgas ir gerai gerbta teatro kompanija, garsi

Teatrališkas sezonas Pitlochry Festivalio Teatre prasideda gegužę ir tęsia iki spalio; teatras siūlo lankytojams galimybę pamatyti šešis žaidimus po vienos savaitės, leisdamas jus pasilikti savaitę nuostabiame Pitlochry, taip pat kaip gėrėdamasis šiuo ypatingu teatrų darbu
Organizuodama viską nuo klasikinių dramų į muzikos koncertus, teatro kompanija yra gerai gerbta ir įžymi per Škotiją.

Pražiūrėdamas Upę Tummel, tai puikus pasivaikščiojimas nuo miesto koncentruojasi Teatrui, per turistinį Pitlochry miestą. Pitlochry Festivalio Teatras dedikuoti.lt nuolaida siūlo puikų restoraną ir barą keliems prieš teatro gėrimus. Jei jūs domitės buvimu Pitlochry paimti keliuose atlikime Pitlochry Festivalio Teatre, galbūt jūs galite svarstyti buvimą Žaliame Parko Viešbutyje?

Tuo metu, kai pagrindinės Žalio Parko Viešbučio ir Pitlochry atrakcijos yra ramybė ir jų vietos ramybė, Pitlochry festivalio teatras aprūpina komplimentą miesto vietai. Pitlochry Festivalio teatras yra viena iš Perthshires aukštumos viršūnės atrakcijų.

Rašyti komentarą