Vaikai & jaunimo teatras – susitikimo vietos pasirinkimas tam, kad organizuotų gamybą

parašė , 2012-01-01 14:08

Aš mėgstu galvoti apie visus nuostabius renginius, aš turėjau galimybę į tiesioginį su vaikais ir jaunimu, nuo pirmo, anksčiau, negu aš net turėjau savo laipsnį, kai aš buvau pakviestas į mano 2-ojo rūšiuotojo klasę sukurti – - klasė – gamyba Lauros Krauss Melmed gražios knygos, Rainbabies, į žavų ir prašmatnų pakilimą Į Mišką aš nukreipiau dešimt metų vėliau didžiulė profesinė stadija, kur Pelenės suknelė ir stiklinės šlepetės įtekėjo nuo plukdytojų ir charakterių, stebuklingai paverstų per dūmus ir liepsnas scenoje.

Aš nuo to laiko nukreipiau daug žaidimų, ir musicals tame gražiame istoriniame teatre, užbaigtame oru, sąlygojo persirengimo kambarį, pastatytą į Teisingumo standartus, aukštintus apšvietimo padarinius ir musės sistemą, kuri galėjo palaikyti drabuziu mada kažką, kuris mes galėjome galvoti kabėti
Kai vaikai atvyko per gamybos savaitę jų pirmai didelei generalinei repeticijai, tai buvo nuostabu. Jie sėdėtų priekinėse trijose eilėse ir visiškai rangytųsi su laukimu. Aš atvykau iš sparnų ir sodinu ant krašto elnio ir laukiu jų, kad pasidaryčiau automobiliniai kabliai ramus. "Aktoriai", aš mėgau pasakyti, "sveiki atvykę Laimėjimas."

Didelis gražus istorinis teatras kaip tai yra nuostabi vieta vaikams pasirodyti ir nuostabi vieta bendruomenei atvykti, kad pamatytų juos. Bet tai taip pat baisiai brangu ir visai ne būtina.

Neleiskite trūkumo fondų dideliam teatrui mieste neleisti jums pasodinti žaidimą su vaikais. Yra daug skirtingo pasirinkimo jaunimo teatro atlikimo susitikimo vietai. Nesvarbu, kur vaikai baigia tuo, kad pasirodo, bus laimingų šypsenų ant aktoriaus veidų, sužavėto plojimo nuo narių auditorijos, ir priklausymo kolektyvui jausmo ir pasididžiavimo kiekviena širdimi vietoje.

Taip, kas tiksliai jūs turite uždėti renginį? Gerai, jei aš turėčiau pavadinti vieną daiktą, be kurio jūs negalite apsieiti, tai būtų tiesiog tai: erdvė. Turi būti erdvė aktoriams ir komplektui ir erdvė auditorijai. Bet tai yra iš tikrųjų viskas, kurio jums reikia. Visa kita papildoma. Gyvas teatras yra apie žmones kaip aktoriai, ir ypač kai jūs kalbate apie jaunus žmones kaip aktoriai, didelė klasė ar laukas ar gimnastika, ar bažnyčios draugijos salė yra viskas, kurio jums dedikuoti.lt nuolaida reikia.

Aš organizavau žaidimus klasėse kelis kartus, ir darbas taip turi daug pašalpos. Apimti vaikai turi didelę prasmę nuosavybės, jei renginys yra kuriamas tiesiai jų klasės patogume. Su likusia dalimi jų akademinio gyvenimo, vykstančio toje pačioje erdvėje, lengva surasti būdus įtraukti darbą daryti renginį – įsiminimą, projektavimą, ir repeticiją – į studentų reguliarų klasės darbo grafiką. Klasės mokytojas taip pat turi galimybę išvystyti piktą mokymo programos veiksmą, priklausantį žaidimo temai. Nėra jokios kainos, ir ryšio palaikymas su tėvais metimo pagalbai su costuming ar atramomis yra taip lengvas kaip pastabos bendrame namų darbo aplanke nusiuntimas namo.

Ir dieną žaidimo – voila! Rašomieji stalai yra pastumti vienai kambario pusei, bendra kėdė tampa auditorijos dedikuoti.lt nuolaida nario vieta, ir tuščia erdvė antra, kambario tampa stadija. Apimkite skelbimų lentas didelėmis dalimis audinio ar geriau dar, sukurkite sceną ant skelbimų lentos, kad atstovautumėte fonui renginiui, ir jūs esate versle.

Kitas galimas pasirinkimas yra vietinė bažnyčia. Dažnai galima išnomuoti erdvę bažnyčiose, ar rezervatą ar draugijos salę, nominaliam mokesčiui, kuris gali kartais būti net daugiau nominalo, jei tikinčiojo menki kiekvienas yra žaidime. Rezervatas bažnyčioje gali paskolos dažnai būti pertvarkomas, kad aprūpintų puikų organizavimo rajoną, ir yra daug bažnyčios draugijos salių, kurios turi mažus stadijos rajonus, kurie yra puikūs jaunimo teatro gamybai.

Vietinis poilsis ir parkų skyrius gali taip pat dažnai būti skaičiuojami turėti didelius kambarius ar gimnastiką, kad išnomuotų labai žema kaina. Poilsis ir parkų skyriai visada ieško naujų grupių, kad apimtų pagal jų sąrašą įvykių ir bus patenkinti svarstę naują grupę jaunų atlikėjų kaip svečiai.

Jei jūsų žaidimas yra suplanuotas metų mėnesius, kai tai žavu, kad būtų lauke, yra drąsūs apie organizavimą to tiesiog lauke, parke, užpakaliniame kieme viešosios bibliotekos ar ant žalio miesto. Viskas kurio jums reikia yra kelios paprastos peizažo dalys, kad apibrėžtų žaidimo erdvę, ir didelė palapinė gali veikti kaip fonas taip pat kaip persirengimo kambarys aktoriams. Pakvieskite auditorijos narius atnešti jų savas vejos kėdes ar antklodes, kad sėdėtumėte ant, priminti, kad vaikai numatytų, tarytum jų gyvenimai priklausė nuo to, apsirūpinkite, bendruomenė gali uodo purkštuvo, kad apdalytų dėl visa ko, ir tai yra renginio laikas!

Svarbus daiktas, kad atsimintų yra tai: neturi reikšmės, kur jūs uždedate renginį. Žmonės pasirodė kaip būdas papasakoti istorijas beveik kadangi buvo pirmų žmonių ir kelio anksčiau, negu buvo teatrų ir elektrinio žibinto, ir klimatas kontroliavo persirengimo kambarį. Mes siekiame mokyti mūsų jaunus aktorius amžiaus senas menas pasakoti istorijas ir perduoti svarbias žinutes su išraiškingais balsais ir kūnais ir veidais. Mums nereikia įmantrios brangios meninio teatro valstybės, kad pasiektume tą tikslą. Viskas kurio mums reikia yra mintis ar istorija, erdvė aktoriams ir auditorijai ir atidarytiems protams ir širdims mūsų jaunų atlikėjų, kurie neprašo nieko daugiau kaip galimybės repetuoti, valyti ir pristatyti tai, ką jie sukūrė. Visa kita tik papildoma.

Rašyti komentarą