Wyndham teatras Londone

parašė , 2012-01-31 10:53

Wyndham Teatras atsidarė 1899 ir buvo valdytas ir įgaliotas Solsberio Markizo. Susitarimas teatro statybai buvo, kad ji turėjo būti valdyta sero Charles Wyndham, kuris kurį laiką svajojo statyti jo savą teatrą. Wyndham šventė baidariu nuoma jo atidarymą su T.W atgimimu. Robinson "David Garrick." Velso princas lankė teatro debiuto atlikimą.

Teatras buvo suprojektuotas W.G.R. Sorague, kas taip pat suprojektavo šešis kitus teatrus Londono viduje tarp 1898 ir 1916. Pradinis teatro projektas turėjo tris lygmenis, bet vėlesnis suremontavimas leido ten būti keturiais lygmenimis apskritai. Teatras buvo įrašytas į sąrašą 1960 m. rugsėjo kaip būdamas Rūšis II anglų Paveldo.
Manoma, kad teatro auditorija, siūlydama 759 vietas, yra viena iš Londono patogiausių auditorijų. Vietos teatre yra sutvarkytos, serveriai.lt kad būtų gero netoli viduje į stadiją, ir kiekviena pasiekiama vieta leidžia globėjams stebėti renginius be bendrų kaklo skausmų, sukeltų, įsitempdama, kad pamatytų stadiją. Tai yra Vest Endo teatras Čeringkroso Kelyje Vestminsteryje.

Nuo 1910, teatras buvo ko valdytas Gerald du Maurier, ir būtent per 15 metų po šio valdymo pakeitimo Tallulah Bankhead debiutavo stadijoje 1923 "Balerinos." Daphne du Maurier, Gerald duktė, stebėjo atlikimą nuo sidelines stadijos ir, už 30 metų po to, kai Gerald pradėjo savo susitikimo vietos ko vadybą, ji pristatė savo savą žaidimą, vadintą, "Metai Tarp," tokioje pat stadijoje.

Kitas pažymėtinas atlikimas, duotas Wyndham Teatre, apima 1954 "Draugas," renginys, kuris pasiliko teatre 2 078 atlikimui; "Išmintingas Vaikas," renginys, pristatantis Alec Guinness atliekant pagrindinį vaidmenį; ir "Godspell", 1972 renginys, kurį vis dar laiko teatro didžiausiu pasisekimu. Ši renginio spausdinimo paslaugos versija apėmė Marti Webb, Jeremy Irons ir David Essex originaliame metime. Naujesnės gamybos apėmė komediją "Menas" Yasmina Reza, atlikimas, kuris buvo pristatytas viršijančiam rekordus prabėgimui tarp 1996 m. spalio ir 2001 m. spalio; "Viršuje Pagriebimams," premiering 2002 ir aptarnautas kaip Madonos Vest Endo debiutas;" Raganos," vaikų inscenizacija Roald Dahl knyga, kuri bėgo 2005 m. kovą; ir apribotas sezonas Išvakarių Ensler "Vaginos Monologai."

Teatras buvo perimtas Delfont-Mackintosh Ltd. 2005 m. gegužę ir kompanija pradėjo tikras teatro operacijas 2005 m. rugsėjį. Tų pačių metų spalį, Tom Stoppard "Didvyriai," pagrindinis John Hurt ir Richard Griffiths, buvo pristatyti Wyndham. Teatras tada pristatė "Istorijos Berniukų perkėlimą," smūgis nuo Alan Bennett Nacionalinio Teatro, iki 2007 m. balandžio. Po "Istorijos Berniukų," teatras parodė "Laiško atlikimą," "Shadowlands", ir "Dvylikta Naktis,", kuris bėgs iki kovo 9-osios.

Wyndham užsidarė laikinai tuo metu, kai paskutinis suremontavimas buvo padarytas, ir jis vėl atsidarė 2008 m. rugsėjį su Tom Stoppard Chekov "Ivanov" versijos atlikimu. Po "Dvyliktos Nakties," teatras pristatys "Madam de Sade" nuo kovo 13-osios iki gegužės 23-iosios ir "Hamletą" nuo gegužės 29-osios iki rugpjūčio 22-osios.

Rašyti komentarą